streamcity 5web
Pilna cikla projektēšana
Igaunija

Tallinas Osta

Par

streamcity 7web streamcity 5web streamcity 4web streamcity 3web streamcity 2web streamcity 1web glavnaya streamcity 6web
streamcity 7web
streamcity 5web
streamcity 4web
streamcity 3web
streamcity 2web
streamcity 1web
glavnaya streamcity 6web

Vērienīgā Tallinas vecpilsētas ostas ģenerālplāna projektēšana paredzēta, lai palielinātu aktivitāti šajā apkaimē: projektā ietilpst slēgtu ostas teritoriju izveide, daļēji publisku teritoriju izveide ap pasažieru termināliem un pilsētas apbūves rajoniem.

Šāds plānojuma risinājums, kas radīts sadarbībā ar Zaha Hadid Architects, paredz izveidot vienotu funkcionālo sistēmu un kļūt par pievilkšanās vietu gan tūristiem, gan arī pilsētas iedzīvotājiem.

Par projektu

Vecpilsētas osta atrodas Tallinas centrā un veido tā sauktos jūras vārtus, kas nodrošina vislielāko tūrisma plūsmu uz pilsētu un valsti.

Šobrīd ostā notiek aktīva transporta darbība: vairākas kuģniecības kompānijas organizē reisus no Tallinas uz Helsinkiem, Stokholmu un Oslo. Vasaras sezonā osta uzņem arī kruīza kuģus. Vecpilsētas osta 54ha platībā pieder Tallinas ostai.

Rezultāti

Ņemot vērā projekta nozīmību valsts mērogā, ģenerālplāns mainīs Tallinas darījumu un tūrisma aktivitāti: osta kļūs par vispārēju pievilkšanās vietu lielam cilvēku skaitam, un nākotnē varēs attīstīties uz savas funkcionalitātes rēķina.

REM PRO specializācija

REM PRO speciālisti rada vērienīgus un drošu projekta risinājumus gan dzīvojamiem, gan komerciāliem, sporta un medicīnas objektiem. Mēs esam profesionāļi gan ēku projektēšanā un būvuzraudzībā, gan arī mūsdienīgu interjeru, ainavu arhitektūras un kvalitatīvas infrastruktūras izveidē.

Tips
Pilna cikla projektēšana
Atrašanās vieta
Igaunija
Apgabals
Transporta infrastruktūras objekti
gads
2017