d s 3879 best
Pilna cikla projektēšana
Latvija

OLIMPISKAIS CENTRS RĒZEKNĒ

Par

d s 2488 best d s 3879 best d s 3970 best d s 2172 best d s 2225 best
d s 2488 best
d s 3879 best
d s 3970 best
d s 2172 best
d s 2225 best

Rēzeknes pilsētas pašvaldība pedējos gados ir iecerējusi izbūvēt lielas būves, kas celtu pilsētas prestižu. To skaitā ir gan bērnu brīvā laika pavadīšanas centrs, gan koncertzāle, gan Olimpiskais sporta centrs. SIA “REM PRO” izstrādā šī sporta centra tehnisko projektu. Objekta novietne ir Rēzeknes upes ielejā. Sporta kompleksu paredzēts izbūvēt 3 kārtās.
Pirmās kārtas būvniecība jau ir uzsākta – top futbola laukums ar tribīnēm un tam atbilstošu infrastruktūru. 2. kārtā paredzēta viesnīcas renovācija. Ēkas apjoms jau ir bijis izbūvēts iepriekš. 3. kārtā – Sporta arēna tiek projektēta kopā ar lietuviešu arhitektu firmu “Forma” un arhitektu Sauļusu Mikštas. Ēku komplekss ir iecerēts askētiskā stilā. Katra ēka apvieno 2 apjomus, kuri veidoti kā melnā un baltā kontrasts.
Viesnīcas ēkas melnbalto tonalitāti atsvaidzina krāsaini franču balkonu dekoratīvie ekrāni. Sporta arēnas arhitektonisko dinamiku dod dekoratīva metāla josla. Kompleksa teritorijā paredzēts labiekārtojums askētiski pelēkbaltā tonalitātē, stāvvietas, kā arī volejbola laukumi. Kā interesants akcents – līmēta koka apgaismojuma stabi sarkanbrūnā krāsā.

Tips
Pilna cikla projektēšana
Atrašanās vieta
Latvija
Apgabals
Sporta objekti
gads
2013