e
Pilna cikla projektēšana

Pilsētas ģenerālplāns

Par

l f e g title
l
f
e
g title

Pilsētas ģenerālplānam ir neparasta koncepcija: izaicinājums bija būvēt mūsdienīga dizaina ēkas pilsētas vēsturiskajā centrā, vienlaikus saglabājot teritorijas integritāti un autentiskumu.

Par projektu

Projekts 250 000 m2 platībā ietvēra vēsturiskā pilsētas centra un tā apkārtnes pārbūvi. Ar ģenerālplānu tika izveidots iespaidīgs pilsētvides ansamblis – dinamiska pilsēta ar plaukstošu ekonomiku, laimīgiem iedzīvotājiem un līdzsvaru starp pilsētas ekoloģiju un dzīvojamo arhitektūru.

Projektētajām ēkām ir skaidras līnijas un ģeometrija, radot neparastas un mūsdienīgas ēkas. Apkārtne ar daudz zaļumiem mudina uz garām pastaigām un piedāvā mieru un klusumu.

Rezultāti

Ģenerālplāns ne tikai atbilst visiem mūsdienu pilsētplānošanas principiem, apvienojot unikālus un drosmīgus dizaina risinājumus, bet arī sniedz nozīmīgu ieguldījumu pilsētas labiekārtošanā un attīstībā un papildina vēsturisko pilsētas centru.

REM PRO specializācija

Pateicoties ievērojamajai pieredzei, REM PRO komanda veic projektēšanas dokumentācijas izstrādi dažāda mēroga un nozīmes objektiem. Sniedzam plašu pakalpojumu spektru – no arhitektūras projektēšanas un ainavu arhitektūras, līdz būvdarbu vadīšanai; sniedzam pakalpojumus infrastruktūras un inženiertehniskā aprīkojuma izstrādē.

Tips
Pilna cikla projektēšana
Atrašanās vieta
Apgabals
Dzīvojamās ēkas
gads
2014